تور کازان روسیه

در جستجوی نادیده های جهانی

سفر با تور کازان روسیه سفر به شهری از کشور روسیه و یکی از توریستی ترین شهرهای این کشور می باشد. این شهر در نزدیکی شهرهای یوشکار اولا و کنستانتینوکا و چاباقسر قرار دارد. شهر کازان یکی از شهرهای زیبای روسیه در کرانه چپ رود ولگا و در کنار رودخانه زیبای کازانکا واقع شده است کازان از آسمان به دیده شدن مناره هایش شهرت دارد. کازان پایتخت جمهوری تاتارستان در فدراسیون روسیه است و هشتمین شهر پرجمعیت روسیه به شمار می رود. کرملین کازان از میراث جهانی یونسکو می باشد.

هم چنین درسال ۲۰۰۹ لقب رسمی پایتخت سوم فدراسیون روسیه برای این شهر در نظر گرفته شد و در همین سال به عنوان پایتخت ورزشی روسیه شناخته گردید. کازان در سال ۲۰۱۳ میزبان مسابقات المپیاد تابستانی دانشجویی، ۲۰۱۵، میزبان مسابقات جهانی ورزش‌های آبی و یکی از شهرهای میزبان جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه است این شهر دارای آب و هوای معتدل قاره ای است در اینجا تاریخ مردمان روس و تاتار در هم درآمیخته می شود .

هر دو زبان روسی و تاتاری در جمهوری تاتارستان رسمی است. زبان روس‌تبارها و زبان میانجی در شهر روسی است و بیشتر تاتارها دوزبانه هستند. حدود یک‌سوم از ازدواجها در کازان ازدواجهای مختلط میان روس و تاتار است. مذاهب گوناگونی در کازان وجود دارد بنابراین مساجد ، کنیسه ها و کلیساهاس ارتودکس و کاتولیک نیز در کازان پراکنده هستند .

پکیج تور کازان روسیه
تور اسکی بلغارستان

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای روسیه در تور کازان روسیه

 • دو قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ رنگی زمینه سفید
 • اصل پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار از تاریخ سفر با تور کازان روسیه
 • مشخصات مسافر (شغل، آدرس محل کار، آدرس منزل، با ذکر شماره تلفن)
 • طبق ضوابط جدید سفارت، کلیه مسافرین متقاضی باید دارای پاسپورت جداگانه باشند و به هیچ عنوان به شخص همراه ویزا داده نمی شود.
 • شرایط کنسلی: پس از صدور ویزا هیچ مبلغی مسترد نخواهد شد و قبل از صدور ویزا پس از کسر ۷۰% مبلغ بلیط الباقی قابل استرداد می باشد.
 • در صورت عدم صدور ویزا توسط کنسولگری، ایران مرکز هیچگونه تعهدی را در صدور روادید نخواهد داشت و مبلغ پرداختی به سفارت عیناً دریافت می گردد.

خدمات تور کازان روسیه

ویزا + بلیط رفت و برگشتماهان + بلیط داخلی هوائی + ۴ شب اقامت+صبحانه + ۱ گشت کامل با ناهار + ۱ گشت نیم روزی + ترانسفر فرودگاهی + بیمه + راهنمای محلی

توضیحات و نکات ضروری در تور کازان روسیه

 1. در تور کازان روسیه مبلغ INF 000/600 تومان می باشد.
 2. علاوه بر هزینه ی مسافرتی محاسبه شده در پکیج برای مسافرین بالای ۵۵ سال مبلغ ۶۰,۰۰۰ تومان مازاد دریافت خواهد شد .
 3. CHECK IN ساعت ۱۴:۰۰ و CHECK OUT ساعت ۱۲:۰۰ می باشد .
 4. مسولیت کنترل پاسپورت به عهده آژانس ثبت نام کننده بوده و شرکت ایران مرکز در قبال کنترل پاسپورت هر نوع ممنوعیت خروج از کشور مسئولیتی نخواهد داشت.
 5. ارسال ۵۰% از مبلغ تور هنگام درخواست الزامی می باشد. (در صورت تسویه کامل هیچ افزایش نرخی اعم از مابه التفاوت نرخ دلار دریافت نخواهد شد.)
 6. برای کسب اطلاعات بیشتر و رزرو جا با کانتر مربوطه تماس حاصل فرمایید.
 7. قیمت بلیط در تور کازان روسیه ، ارزانترین کلاس پروازی در نظر گرفته شده ، در صورت افزایش نرخ کلاس پروازی مابه التفاوت تور اضافه میگردد.