شما احتمالا پاسخ های خود را در سوالهای زیر خواهید یافت !

چگونه از ایران مرکز خرید کنم ؟

برای خرید تور مسافرتی و یا بلیت هواپیما از ایران مرکز میتوانید به صورت حضوری به آژانس ما مراجعه نموده و یا با تماس تلفنی تور و بلیت مورد نظر خود را بخرید . ما جهت رفاه حال مشتریان خود اخیرا سیستم خرید آنلاین وبسایت ایران مرکز را نیز فعال کردیم تا بدون نیاز به تماس و یا مراجعه حضوری بتوانید همه اطلاعات را یکجا دریافت کنید و تنها با یک کلیک تور و یا بلیت خود را رزرو کنید.

آیا خرید آنلاین از وبسایت ایران مرکز امن است ؟

خرید آنلاین از وبسایت ایران مرکز مستقیما از طریق درگاه امن پرداخت الکترونیک بانک ملت صورت میگیرد . علاوه بر آن جهت امنیت خاطر بیشتر مشتریان ، وبسایت ایران مرکز دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی و وزارت بازرگانی نیز میباشد . پس میتوانید هر آنچه که میخواهید را با خیال راحت از وبسایت ایران مرکز به صورت آنلاین خرید کنید.

پس از خرید آنلاین بلیت هواپیما چگونه بلیت خود را دریافت میکنم ؟

پس از خرید بلیت هواپیما و انجام عملیات پرداخت آنلاین ، بلافاصله بلیت الکترونیکی به آدرس ایمیل شما ارسال می گردد و شما میتوانید با چاپ آن ، بدون نیاز به مراجعه حضوری به آژانس مسافرتی ، مستقیما به فرودگاه مراجعه نمایید.

آیا آژانس مسافرتی ایران مرکز مجوز برگزاری تور خارجی و فروش بلیط را دارد ؟

آژانس مسافرتی ایران مرکز دارای مجوزهای بند الف و ب و پ جهت فروش بلیت و برگزاری تور خارجی و داخلی را دارد .

در صورت مواجهه با هر گونه مشکل در هنگام خرید آنلاین چه کار کنم ؟

برای پیگیری و رفع مشکل و یا پاسخ به هر گونه پرسش خود میتوانید با تلفنهای آژانس تماس حاصل نمایید.

مراحل خرید آنلاین از طریق وبسایت ایران مرکز چگونه است ؟

در صورت تمایل برای خرید آنلاین میبایست در ابتدا در وبسایت ثبت نام کنید . شما برای ثبت نام در وبسایت نیاز به ورود یک ایمیل و یک رمز عبور دارید . پس از ثبت نام برای انجام خرید آنلاین بایستی به دقت نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات خود را مطابق با مشخصات پاسپورت خود جهت تکمیل مشخصات کاربری خود وارد نمایید . لطفا دقت نمایید که بلیت و یا تور خریداری شده دقیقا مطابق با مشخصاتی که در حساب کاربری خود وارد نموده اید صادر خواهد شد . پس از تکمیل مشخصات کاربری خود میتوانید جهت خرید از وبسایت اقدام نمایید.

در صورت انجام اشتباه عملیات خرید چگونه خرید خود را ملغی کنم ؟

در صورت وقوع هر گونه اشتباه در هنگام خرید از سایت بلافاصله با تلفنهای پشتیبانی تماس حاصل نمایید و مطمئن باشید کارکنان ما نهایت همکاری را با شما جهت حل مشکل بوجود آمده خواهند کرد . 

چه راههای ارتباطی برای تماس با آژانس مسافرتی ایران مرکز وجود دارد ؟

برای تماس با ما میتوانید در ساعات غیر کاری و روزهای تعطیل از طریق فرم تماس با ما و در ساعات کاری از طریق تلفنهای معرفی شده در صفحه تماس با ما اقدام نمایید . 

در صورت نارضایتی از پاسخگویی کارکنان چگونه میتوانم با مدیریت آژانس تماس بگیرم ؟

در صورت نارضایتی از عملکرد کارکنان ما میتوانید موارد را از طریق تلفن ۶۶۹۷۰۹۷۰-۰۲۱ و یا از طریق فرم تماس با ما و انتخاب گزینه ارتباط مستقیم با مدیریت آژانس به ما اطلاع دهید و مطمئن باشید به موارد نارضایتی شما سریعا رسیدگی خواهد شد و پاسخ نیز از طریق ایمیل ارسال و یا از طریق تلفن به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

ما شما را به دیدن دنیا دعوت میکنیم!!!

فرم ارتباط مستقیم با مدیر آژانس

ارسال پیامپاک کردن